Newsletter

Nettle finalistą EBA

nagrody EBA

Z dumą i radością informujemy, że spółka Nettle została ogłoszona finalistą jednego z najbardziej prestiżowych konkursów biznesowych w Europie – EUROPEAN BUSINESS AWARDS (www.businessawardseurope.com) i będzie reprezentować Polskę w kolejnej fazie konkursu już na międzynarodowej arenie.

European Business Awards to konkurs, który od dziewięciu lat wspiera działalność i rozwój europejskich przedsiębiorstw. Co roku do plebiscytu przystępuje kilkanaście tysięcy firm z ponad trzydziestu krajów – spośród nich do ścisłego finału przechodzą najlepsi, otrzymując tym samym tytuł National Champion. Celem inicjatywy jest promowanie nowatorskich podmiotów o nieprzeciętnym dorobku i wysokiej jakości prowadzonej działalności. Do finału trafiają więc przedsiębiorstwa innowacyjne i społecznie odpowiedzialne.

Nettle zostało wybrane do grona 48 finalistów. Jury konkursu oceniało firmy w pięciu kategoriach, my wygraliśmy w kategorii „Biznes Roku” dla firm o obrocie do 25 milionów Euro.

Po raz pierwszy zgłosiliśmy swój udział w konkursie European Business Awards. Cieszy nas fakt, że zostaliśmy dostrzeżeni przez naprawdę liczną grupę oceniających, wśród których znajduje się między innymi nasz znany rodak, były minister finansów prof. Grzegorz Kołodko.

Zachęcamy do odwiedzenia strony EBA i oczywiście trzymania kciuków w następnym etapie konkursu.

Polityka prywatności