Dystrybucja dedykowana

Od roku 2006 Nettle nieustannie się rozwija poszerzając portfolio swoich usług, tak aby dopasować się do potrzeb naszych partnerów i stale zmieniającego się otoczenia rynkowego. Niezmiennie jednak naszym celem jest poprawa dostępności leków dla polskiego pacjenta, a także transparentność i efektywność działań prowadzonych na rzecz podmiotów z sektora ochrony zdrowia –  producentów, aptek czy szpitali.

Dystrybucja dedykowana jest jedną z usług, które oferujemy i rozwijamy z sukcesami od lat. Jako Hurtownia Farmaceutyczna, Nettle gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo procesu dystrybucji, magazynowania i transportu na każdym etapie, ale także kompleksowość usług, zapewniając maksymalizację korzyści.

Korzyści z modelu dystrybucji dedykowanej poprzez HF Nettle:

poprawa dostępności produktów w aptekach

przejrzystość rozliczeń (rozliczanie rabatów)

poprawa efektywności kosztowej

obsługa zamówień przedstawicielskich w 24h plus realne statusy

pełne zarządzanie i kontrola nad produktem
(brak zwrotów, pełne raportowania sprzedaży i stanów magazynowych)

bezpośredni dostęp do wszystkich aptek i szpitali w Polsce

wprowadzenie nowych produktów do Nettle w krótkim czasie bez dodatkowych kosztów

poprawa cyklu rotacji należności – krótszy termin płatności do Nettle vs tradycyjny hurt

Jest to model dystrybucji, który dotychczas sprawdził się u wielu naszych partnerów biznesowych – zarówno dużych międzynarodowych firm, jak i największych polskich producentów.

Poszukując optymalizacji procesów oraz poprawy efektywności dotychczasowych modeli dystrybucji, warto zapoznać się ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Dystrybucja dedykowana jest zaledwie jedną z możliwości jakie w tym zakresie oferuje Nettle, dlatego jeśli ten temat wydał się Państwu interesujący – zapraszamy do kontaktu z nami.

Jeżeli powyższy temat jest dla Państwa interesujący,
zapraszamy do kontaktu z nami:

Tomasz Krymarys
Dyrektor Sprzedaży

tel: +48 515 273 200
email: tomasz.krymarys@nettle.pl