Nettle Pharma – alternatywa na rynku ogólnopolskich dostaw leków

Spółka Nettle wdrożyła ogólnopolski system obsługi transportu farmaceutycznego – Nettle Pharma. Nowa usługa jest dedykowana i otwarta dla wszystkich klientów operujących w branży farmaceutycznej, medycznej, kosmetycznej, dla których zapewnienie warunków kontrolowanych oraz monitoring temperatury w całym procesie transportowym jest kluczowym wymaganiem.

Kieruje nami zdrowie!

W naszej codziennej działalności kierujemy się zdrowiem pacjentów, dlatego sieć transportowa Nettle spełnia wszelkie wymagania wynikające z przepisów Prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Wdrożony System Jakości i wewnętrzne procedury, wraz z doświadczonym zespołem profesjonalnych pracowników, gwarantują najwyższą jakość usług oraz zapewniają pełne bezpieczeństwo na każdym etapie transportu, przechowywania i dystrybucji produktów do aptek, szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich.

0
centra
dystrybucyjne
0
dostępnych miejsc
paletowych
0
komór
przeładunkowych
0 %
OTIF
0 h
serwis

Działamy w oparciu o Hurtownię Farmaceutyczną Nettle, nowoczesne Centrum Farmaceutyczne położone w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych oraz system 11 komór przeładunkowych w kluczowych regionach Polski. Dzięki takiej organizacji zapewniamy dziś jeden z największych zasięgów dostaw leków w Polsce.

Posiadamy i stale rozwijamy flotę specjalistycznych, zmapowanych samochodów, realizujemy dostawy leków w bezpiecznym i stabilnym aktywnym zimnym łańcuchu, a każda przesyłka jest  monitorowana w systemie Track&Trace wraz z pomiarem temperatury on-line na każdym etapie dostawy.

System transportowy Nettle Pharma jest odpowiedzią na potrzeby rynku farmaceutycznego, optymalizuje koszty, pozwala zwiększać zasięg działania i dystrybucji leków ale przede wszystkim jest bezpieczną alternatywą, która daje klientom możliwość dywersyfikacji dostawców zapewniając pewności funkcjonowania w niepewnych czasach.

Więcej informacji na
www.nettlepharma.pl

Marcin Janik
Menadżer ds. Sprzedaży
Usług Logistycznych

tel: +48 501 954 043
email: marcin.janik@nettle.pl