Nettle zdobywa tytuł National Winner !

Nettle zdobywa tytuł National Winner !

Z radością i dumą  informujemy, że spółka Nettle została ogłoszona finalistą jednego z najbardziej prestiżowych konkursów biznesowych w Europie – EUROPEAN BUSINESS AWARDS  zdobywając tytul „National Winner”.

Zostaliśmy wybrani spośród 2 753 firm nagrodzonych tytułem ” Ones to Watch” jako najlepsza firma w Polsce w kategorii Biznes Roku o obrotach do 25 milionów Euro.

European Business Awards to konkurs, który od dwunastu  lat wspiera działalność i rozwój europejskich przedsiębiorstw. Celem inicjatywy jest promowanie nowatorskich podmiotów o nieprzeciętnym dorobku i wysokiej jakości prowadzonej działalności. Do finału trafiają więc przedsiębiorstwa innowacyjne i społecznie odpowiedzialne. Co roku do plebiscytu przystępuje kilkanaście tysięcy firm z ponad trzydziestu krajów – spośród nich do ścisłego finału przechodzą najlepsi.  Nettle już w 2015 roku znalazło się w gronie finalistów,  otrzymując tym samym tytuł National Champion. W ubiegłym roku w konkursie udział wzięło 111 tysięcy firm z 34 krajów.

Więcej szczegółów na stronie www.businessawardseurope.com.