Nowość! Strefa pacjenta na platformie e-dtp.pl

Jednym z naszych kluczowych działań jest obsługa zamówień za pośrednictwem e-DTP.pl, autorskiej platformy edukacyjno-sprzedażowej. Stale rozwijając serwis, stworzyliśmy sekcję dedykowaną pacjentom, w której regularnie publikujemy treści poradnikowe, związane ze zdrowiem i aktywnym stylem życia. 

To także przestrzeń, gdzie dajemy producentom możliwość dotarcia z przekazem do odbiorców B2C

Od kilku lat na e-DTP.pl publikujemy artykuły na temat farmakoterapii, ważnych zmian dla środowiska aptekarskiego oraz zagadnień dotyczących szeroko pojętego zdrowia publicznego. Staramy się, aby treści pojawiające się w strefie wiedzy były aktualne i ciekawie przedstawione, dzięki temu liczba wyświetleń witryny wciąż wzrasta.

Wiedząc, jak ważny (wraz z bezpieczną i skuteczną farmakoterapią), jest dla każdego pozostanie w zdrowiu, postanowiliśmy, że obok treści dla specjalistów (strefa farmaceuty), zostanie uruchomiona strefa pacjenta.

Dystrybucja zdrowia – zacznij od wiedzy

W strefie pacjenta publikujemy unikalne teksty dotyczące zdrowego stylu życia, oparte o badania i dane naukowe. Zależy nam, aby przekazywać praktyczne zalecenia, które pomogą wdrażać pozytywne nawyki do codziennego życia.

Dobra kondycja (zarówno fizyczna, jak i psychiczna) wpływa znacząco na zapobieganie występowania chorób, minimalizowanie następstw lub jeżeli nie jest to możliwe — na opóźnienie postępu.

Dostępna dla Państwa w serwisie przestrzeń, to realna szansa dotarcia z ofertą do nowych klientów. Oferujemy możliwość umieszczenia banerów lub innych materiałów produktowych w strefie pacjenta, tym samym wpływając na wzmocnienie widoczności marki.

W celu otrzymania oferty na wynajem przestrzeni e-DTP.pl prosimy o kontakt: marketing@nettle.pl

Polecamy!

Zachęcamy do przeczytania takich artykułów jak:

Dołącz do nas

Zostań czytelnikiem serwisu edtp.pl i przekaż swoim najbliższym nasze artykuły oraz… zdrowy styl życia!

 

Podobał Ci się artykuł?