o nas

Jesteśmy liderem polskiego rynku w dystrybucji bezpośredniej do aptek i szpitali

MISJA FIRMY

Tworzymy przestrzeń dla biznesu, którego głównym celem
jest zdrowie pacjenta

W dążeniu do efektywnego współdziałania na rynku ochrony zdrowia, kierujemy się troską o dobro pacjenta. Dostarczamy rozwiązania i usługi, dzięki którym droga produktu od dostawcy do odbiorcy jest bezpieczna i możliwie najkrótsza. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełną kontrolę nad produktem i procesami na każdym etapie współpracy.

historia

Nettle powstało w 2006 roku. Początkowo nasza działalność koncentrowała się na usługach finansowych i zarządzaniu należnościami. Od roku 2014 główną linią biznesową jest dystrybucja bezpośrednia do aptek i szpitali.

Nasza siedziba – Browar Mieszczański we Wrocławiu, został założony w 1884 roku. Jest jednym z trzech wrocławskich browarów, które przetrwały wojnę, zachowując dawny, unikalny charakter.

Jako firma nieustannie się rozwijamy i poszukujemy nowych rozwiązań dla swoich klientów. W 2018 roku uruchomiliśmy hurtownię farmaceutyczną w Warszawie, obecnie zarządzamy również Centrum Farmaceutycznym w Sieradzu.

W roku 2019 rozpoczęła działalność nasza platforma eDTP.pl, która pozwala aptekom zamawiać leki bezpośrednio od producentów, a farmaceutom – śledzić bieżące wiadomości z rynku i pogłębiać wiedzę.

Aktualnie nasze biura dynamicznie działają we Wrocławiu, Sieradzu, Warszawie i Lizbonie, realizując usługi na rynku polskim i zagranicznym.

Założenie
firmy
Rozwijanie usług
w zakresie
obsługi finansowej
i zarządzania
należnościami
Debiut obligacji
korporacyjnych spółki
na rynku Catalyst
Uruchomienie
obsługi
dystrybucji
bezpośredniej
Partnerstwo
z funduszem
AMC
Otwarcie
hurtowni
farmaceutycznej
w Warszawie
Uruchomienie
platformy eDTP.pl
dla aptek
i producentów
Otwarcie
Centrum
Farmaceutycznego
w Sieradzu
Wdrożenie
aplikacji
Netmedic
Otwarcie
Magazynu Importera w Radonicach
2006
2007 - 2011
2012
2014
2017
2018
2019
2020
2022
2023

ZESPÓŁ

Główny kapitał firmy stanowią ludzie

Od lat budujemy zespół fachowców, których wiedza i pasja składają się na nasz sukces dzień po dniu.
Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin, by pracować w twórczej atmosferze i uczyć się od siebie nawzajem.

Kompetencje, zaangażowanie, doświadczenie i nieustanny rozwój to wartości, które realizujemy w naszej drodze zawodowej.

Zespół Nettle to doświadczeni specjaliści z obszarów:

Poznaj zarząd firmy

Poznaj nasze działy i wybierz ten,
z którym wiążesz swoją zawodową przyszłość:

Zalety pracy w Nettle

Dbamy o codzienny rozwój naszych pracowników i dobry klimat w zespole. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i różne formy współpracy. Aktualnie zatrudniamy około stu pracowników w czterech miastach:
Warszawie, Wrocławiu, Sieradzu i Lizbonie.

 

Naszym pracownikom oferujemy:

Opinie naszych pracowników

oferty pracy

Uważasz, że warto do nas dołączyć? Czekamy na Ciebie!
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Jesteś dynamiczną, kreatywną osobą, otwartą na nowe wyzwania?

Szukasz pracy, a nie znalazłeś tutaj interesującej Cię oferty? Napisz do nas!

Opowiedz nam, na jakie stanowisko najbardziej chciałbyś aplikować – gdy tylko pojawi się oferta dostosowana do Twoich oczekiwań,
powiadomimy Cię o tym.

Zapraszamy do kontaktu.

Ze względu na ogowiązujące przepisy RODO, prosimy o nie dołączać CV do wiadomości.

PO GODZINACH

Wyjazdy firmowe

Regularnie organizujemy dla naszego zespołu wspólne wyjazdy, podczas których pracownicy ze wszystkich oddziałów mogą się spotkać, zintegrować podczas zaplanowanych zabaw plenerowych i wieczornych imprez.

Runmageddon

Od kilku lat nasi pracownicy reprezentują Nettle w biegu z przeszkodami. Nie straszne im błoto, chłód, lodowata woda. Siła, upór i zespołowe dążenie do celu to cechy, które zdecydowanie opisują nasz zespół.

Dzień dziecka

Co roku w czerwcu, na terenie Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu, organizujemy całodzienny piknik dla dzieci naszych pracowników. Na naszych milusińskich czekają liczne atrakcje: malowanie twarzy, dmuchany zamek czy bańki mydlane.

 

Impreza noworoczna

Naszą tradycją jest styczniowa impreza noworoczna, na której w szampańskiej atmosferze podsumowujemy miniony rok. Pyszne jedzenie i dobra zabawa gwarantowane.

 

pomagamy

W życiu liczy się coś więcej niż biznes

Jako zespół chętnie angażujemy się w akcje społeczne
i charytatywne. Działamy nie tylko na rzecz lokalnych społeczności,
nasza pomoc dociera również poza granice kraju, a nawet kontynentu.

Od kilku lat wspieramy jeden z boliwijskich domów dziecka.

Zależy nam na poprawie warunków zdrowotnych dzieci i umożliwieniu im dostępu do edukacji. Pomagamy spełniać małe marzenia, wysyłając paczki z zabawkami i zbierając środki na ich zakup. Wydaliśmy książeczkę pt. „Misja Boliwia”, opowiadającą o przygodach bociana Klekota, który jako lekarz ruszył na pomoc boliwijskim zwierzętom.

Publikacja trafiła na oddziały dziecięce w szpitalach w Polsce (dodatkiem do książeczki była pocztówka z adresem sierocińca w Boliwii, która miała inspirować małych pacjentów do kontaktu z rówieśnikami z odległego kraju). Historia Klekota doczekała się kontynuacji (w drugiej części historii bohater pracował w polskim szpitalu i opowiadał dzieciom o zaletach i trudach pracy lekarza).

Wspieramy wrocławską fundację Na Ratunek w publikacji książeczek dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową i ich rodzin. Poradniki mają charakter edukacyjno-terapeutyczny – oswajają czytelników ze zjawiskami związanymi z chorobą i z formami jej leczenia. Wyjaśniają również trudne dla dzieci pojęcia, związane z pobytem w szpitalu czy chemioterapią.

 

Współfinansowanie i działania promocyjne wokół książeczek edukacyjnych dla dzieci:

  • „Mój brat / siostra ma nowotwór” – wrzesień 2020 r.
  • „Ani wypadają włosy” – maj 2021 r.
  • „Wojtek i Zosia idą na radioterapię” – wrzesień 2022 r.

Planowane wydanie kolejnych przewodników dla dzieci i rodziców:

  • „Martynka i Kuba na sali operacyjnej” – nt. założenia i pielęgnacji wkłucia centralnego
  • „Jak pielęgnować skórę dziecka chorego onkologicznie” – przewodnik dla rodziców

W 2019 roku zainicjowaliśmy wśród pracowników akcję „Kręć piątaka dla dzieciaka” – za każdy przejazd rowerem do pracy przekazywaliśmy 5 zł na rzecz domu dziecka. Dzięki wpływom z akcji i zbiórce pieniędzy umożliwiliśmy dzieciom naukę języka angielskiego. Dodatkowe środki przekazaliśmy na zakup sprzętu komputerowego z akcesoriami.

 

Od 2019 roku organizujemy zbiórki pieniędzy i darów materialnych dla wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Podczas ostatniej akcji w lutym 2020 udało się nam zebrać zabawki, akcesoria do pielęgnacji, ręczniki i legowiska oraz pieniądze na zakup karmy dla zwierzaków.

Aktywnie wspieramy placówki ochrony zdrowia. Ruszyliśmy im z pomocą szczególnie w okresie pandemii, przekazując zapasy środków ochrony osobistej.

Zdecydowaliśmy się również wspomóc lokalny biznes gastronomiczny, zaopatrując naszych pracowników w vouchery na posiłki do wykorzystania po wznowieniu jego działalności.

 

Staramy się dbać o środowisko w codziennym życiu i w pracy. Regularnie włączamy się w akcje zbierania plastikowych nakrętek na rzecz chorych dzieci. Nie ustajemy w staraniach, by nasz zespół nie tylko skutecznie realizował cele biznesowe, ale i był źródłem pozytywnych zmian w świecie.