Nettle – Twój partner w obsłudze przetargów szpitalnych!

Od wielu lat wspieramy naszych partnerów biznesowych w obsłudze sprzedaży i dystrybucji produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Sprzedaż do szpitali bardzo często wiąże się z koniecznością udziału w postępowaniu przetargowym. Dla wielu naszych klientów była to bariera wejścia na rynek szpitalny ze swoimi produktami. Zawiłości Prawa Zamówień Publicznych, zmiany w orzecznictwie czy niejednokrotnie ograniczone zasoby ludzkie sprawiały, że nasi partnerzy zamiast występowania samodzielnie jako Wykonawcy wybierali prostszą drogę sprzedaży do hurtowni farmaceutycznych, tym samym nie mając wpływu na cenę oferowaną szpitalowi.

Konkurencja na rynku medycznym, a także budowanie świadomej strategii biznesowej wymaga jednak poszukiwania nowych rozwiązań dla zapewnienia dostępności produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla każdego szpitala i pacjenta. Właśnie taką możliwość oferujemy naszym kontrahentom.

Przygotowaliśmy już ponad 8,5 tysiąca ofert przetargowych o łącznej wartości 2,9 mld zł.

Zapewniamy:

monitoring postępowań przetargowych

weryfikację SWZ pod kątem warunków udziału w postępowaniu

przygotowanie zapytań wyjaśniających do SWZ

sporządzenie dokumentacji ofertowej zgodnie z SWZ

obsługę i finansowanie wadium

raportowanie cen konkurencji

Oswajamy PZP i procedury przetargowe, by nasi klienci czuli się komfortowo wybierając nas jako swojego partnera biznesowego. Wspólnie określamy zakres współpracy.

Wygrywaj przetargi z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami lub nawiązaniem współpracy z zakresu Przetargów Szpitalnych, skontaktuj się z nami.


Anna Wełna
Dyrektor ds Zakupów w Nettle
tel: 727 670 567
email: anna.welna@nettle.pl

Podobał Ci się artykuł?