Pakiet usług marketingowych od Nettle

Nettle to nie tylko logistyka i magazynowanie. To także cała gama usług marketingowych dedykowanych dla rynku farmaceutycznego. Z okazji uruchomienia nowej strony www poświęconej usługom reklamowym, chcielibyśmy przedstawić Państwu bliżej nasz dział Marketingu.

Specjalizujemy się w działaniach online w obszarze digital marketingu. Pomagamy producentom w opracowaniu i wdrożeniu strategii, której celem jest znaczący wzrost sprzedaży i zysków klienta oraz ugruntowanie jego pozycji w branży. Nasz zespół tworzą osoby o różnorodnych umiejętnościach, które swoje doświadczenie zdobywały w pracy z projektami dla różnych branż.

Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie podjąć się przeprowadzenia nawet bardzo wymagających kampanii reklamowych.

W portfolio naszych usług marketingowych znajdują się działania B2B, jak i B2C, wśród nich:

  • kampanie mailingowe,
  • reklama Google Ads,
  • pozycjonowanie,
  • audyt UX/UI,
  • reklama Facebook Ads, Instagram.

 
Mając pod opieką autorski serwis eDTP możemy zaoferować reklamę usług czy konkretnego produktu w obrębie naszej platformy.

eDTP to idealne miejsce, aby dotrzeć do specjalistów z branży farmaceutycznej ze swoją ofertą – zaprezentowaną w formie banerów reklamowych, artykułów sponsorowanych, reklam produktów czy quizów z nagrodami.

Dla klientów poszukujących nowych sposobów dotarcia do klienta proponujemy stworzenie autorskiego sklepu e-commerce bądź założenie i prowadzenie firmowego konta na portalu Allegro.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Razem z nami zaistniej w sieci i wynieś swój biznes na nowy poziom!

Podobał Ci się artykuł?