Czy warto wdrożyć model DTP/DTH ?

Dystrybucja bezpośrednia – jak bezpiecznie i skutecznie wdrożyć model w polskich realiach – to tytuł warsztatów, które zorganizowaliśmy wspólnie z Kancelarią DZP 4 października w Warszawie.

Mamy świadomość, że zmiana modelu dystrybucji to niemałe wyzwanie dla firm farmaceutycznych. Liczymy jednakże na to, że nasze spotkanie pomogło rozwiać wiele wątpliwości, zarówno tych o podłożu prawnym, jak i biznesowym, przyspieszając podjęcie decyzji co do wyboru modelu dystrybucji dla swojej firmy.

W warsztatach udział wzięło 50 przedstawicieli firm z rynku farmaceutycznego. Rozmawialiśmy o korzyściach płynących z wdrożenia modelu dystrybucji bezpośredniej oraz wyzwaniach, jakie się z tym wiążą. Przedstawiciele Kancelarii przybliżyli prawne aspekty wdrożenia tego modelu dystrybucji, a Nettle z kolei rozpatrywało DTP i DTH z perspektywy biznesowej. Do naszej dyskusji przyłączyli się również przedstawiciele producentów, którzy z pozycji  praktyków zainicjowali ciekawą wymianę doświadczeń. Nasze spotkanie ocenione zostało bardzo pozytywnie, dlatego podjęliśmy już decyzję o kontynuacji tego cyklu.

Agenda konferencji

Podczas spotkania omówione zostały m.in. :

Podobał Ci się artykuł?