eDTP – platforma inna niż wszystkie!

eDTP jest  portalem branżowym  dla farmaceutów oraz specjalistów z rynku ochrony zdrowia.
Za jej pomocą pomagamy aptekom nawiązać kontakt z producentami, a producentom – dotrzeć z najlepszą i najbardziej aktualną ofertą do aptek. Jest nie tylko narzędziem dla aptek i podmiotów medycznych, ale przede wszystkim daje dostęp do szerokiego portfolio wszystkich kategorii produktów: od wyrobów medycznych poprzez leki OTC, suplementy diety jak i leki RX/RXR.

Platforma umożliwia aptekom w dowolnym momencie składanie zamówień on-line, zapewnia dostęp do historii zamówień oraz faktur. eDTP to miejsce gdzie Farmaceuta może znaleźć produkty specjalistyczne oraz trudno dostępne na rynku farmaceutycznym. Platforma jest nowoczesnym rozwiązaniem dla producentów, które daje możliwość sprzedaży aktualnych ofert, promocji, nowości produktowych oraz dystrybucji produktów w kontrolowanym kanale interwencyjnym.

Dziś na naszej platformie zalogowanych jest
ponad 80 % aptek w Polsce.

Od niedawna jest to miejsce nie tylko dla Aptek i Punktów Aptecznych – odwiedzają nas również gabinety różnych specjalizacji, sklepy medyczne jak i prywatne kliniki specjalistyczne.

Bądź na bieżąco!

Jednym z elementów eDTP jest Strefa Wiedzy – specjalistyczny serwis informacyjno-edukacyjny dla pracowników sektora farmaceutycznego. Zamieszczamy tam newsy branżowe, materiały edukacyjne dla farmaceutów, ciekawostki, quizy i konkursy w jednym miejscu. Edukujemy Farmaceutów wielokanałowo.

Obserwując rynek wyszliśmy naprzeciw potrzebom producentów rynku farmaceutycznego,
tworząc dla nich funkcjonalność jaką jest PANEL PRODUCENTA, ale o tym w kolejnym artykule.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego rozwiązania.

Podobał Ci się artykuł?